Acasă · Licitații
· Servicii de dezvoltare de software de planificare a resurselor intreprinderii (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Servicii de Dezvoltare Software SAP
- Număr anunț
- CN1049814
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- FOCALITY SRL (CUI 23154424)
- Cod CPV
- 72212451-5 · Servicii de dezvoltare de software de planificare a resurselor intreprinderii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.170.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.170.000 RON
- Data publicării
- 23.11.2022 16:34
- Anunț de atribuire
- CAN1097996
- Termen limită
- 27.12.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1165522
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
FOCALITY SRL CUI RO 23154424
Asociați 1
GENTEC DATA S.R.L. CUI RO 25504410
Valoare atribuită
1.170.000 RON
din 1.170.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro