Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 91,9% sub estimat
Acord cadru furnizare pateu pui 100gr/buc
- Număr anunț
- CN1049807
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
- Furnizor / câștigător
- CARLAND SRL (CUI 11180179)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 127.500 RON
- Valoare atribuită
- 10.271,34 RON 91,9% sub estimat
- Data publicării
- 23.11.2022 15:09
- Anunț de atribuire
- CAN1097991
- Termen limită
- 29.12.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1165533
Documente
Documentația de atribuire
- acord cadru-signed.pdf
- caiet de sarcini pateu pui-signed.pdf
- ctrs pateu pui-signed.pdf
- FisaDate_DF1165533.pdf
- formular de oferta-signed.pdf
- prop tehnica pateu-signed.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROVIGO TRADE SRL CUI RO 25347260
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PARHAN COM SRL CUI RO 4491776
Valoare atribuită
10.271,34 RON
din 127.500 RON estimat
91,9%
Adjudecat la 8,1% din estimat · economie 117.228,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.