Atribuită Anunț de participare

Acord cadru de furnizare produse alimentare : Condimente si mirodenii,conserve de legume, apa minerala carbogazoasa si apa minerala plata, sucuri naturale

Număr anunț
CN1065899
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
Furnizor / câștigător
VICONSIT SRL (CUI 23067689)
Cod CPV
15331400-1 · Legume in conserva si/sau la cutie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
284.779,51 RON
Valoare atribuită
492.511,55 RON
Data publicării
29.02.2024 10:19
Anunț de atribuire
CAN1127326
Termen limită
02.04.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1205834

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 492.511,55 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 condimente si mirodenii VICONSIT S.R.L. 6 contracte 122.158,30 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 82559 · 23.12.2024 18.910,85 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 29641 · 09.05.2024 61.325,78 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 48953 · 31.07.2024 11.505,47 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 9312 A · 07.02.2025 2.881,66 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 61668 · 30.09.2024 13.727,23 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 29667 · 09.05.2024 13.807,31 RON
2 conserve de legume VICONSIT S.R.L. 8 contracte 273.053,25 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 67018 · 25.09.2025 3.856,50 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 29669 · 09.05.2024 33.286,48 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 29643 · 09.05.2024 145.025,30 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 48983 · 31.07.2024 21.155,32 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 58116 · 12.09.2024 522,40 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 61679 · 30.09.2024 27.957,30 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 82560 · 23.12.2024 38.284,07 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 9312 B · 07.02.2025 2.965,88 RON
3 apa minerala plata, apa minerala carbogazoasa, sucuri naturale VICONSIT S.R.L. 5 contracte 97.300 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 48998 · 31.07.2024 11.422,90 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 82589 · 24.12.2024 11.295,40 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 29644 · 09.05.2024 53.520 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 61687 · 30.09.2024 8.878,40 RON
VICONSIT S.R.L. · contract 29670 · 09.05.2024 12.183,30 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VICONSIT SRL CUI RO 23067689
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VICONSIT SRL CUI RO 23067689
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VICONSIT SRL CUI RO 23067689
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

492.511,55 RON

din 284.779,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.