Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat

Achiziția de dotări în cadrul proiectului: ”Reconversia unui teren degradat din zona Copou in zona verde si de agrement”, SMIS 126908 cu finanțare din Axa Prioritară 4 din cadrul POR 2014-2020

Număr anunț
SCN1117482
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VASLUI (CUI 3337532)
Furnizor / câștigător
VEROVIS SRL (CUI 17650571)
Cod CPV
43325000-7 · Echipament pentru parcuri si terenuri de joaca (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200.632,90 RON
Valoare atribuită
196.260,46 RON 2,2% sub estimat
Data publicării
23.11.2022 08:41
Anunț de atribuire
SCNA1081475
Termen limită
07.12.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1165524

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VEROVIS SRL CUI 17650571
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PLATEROM SRL CUI RO 15224120

Valoare atribuită

196.260,46 RON

din 200.632,90 RON estimat 2,2%

Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 4.372,44 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.