Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,5% sub estimat
Studiu de Fezabilitate -Construire pasaj rutier cartier Tractorul -B-dul Grivitei si legaturi catre str. I.C.Bratianu si b-dul Grivitei
- Număr anunț
- CN1049739
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- TPF INGINERIE S.R.L. (CUI 26985401)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.765.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.210.378,13 RON 31,5% sub estimat
- Data publicării
- 24.11.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1108757
- Termen limită
- 09.01.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 228-654948
- Documentație de atribuire
- DF1165570
Documente
Documentația de atribuire
- 0.ST Brasov_Date brute.xlsx.p7s
- Actualizare studiu de trafic Brasov_Livrabil1_v02.pdf.p7s
- Actualizare studiu de trafic Brasov_Livrabil2_v01.pdf.p7s
- Actualizare studiu de trafic Brasov_Livrabil3_v01.pdf.p7s
- Actualizare studiu de trafic Brasov_Livrabil4_v6_15.03.2021- v1.pdf.p7s
- Anexa 10.xlsx.p7s
- Anexa 5.pdf.p7s
- Caiet sarcini rev. cf. ACC.pdf.p7s
- CIRCULATII_Categorii strazi perspectiva_.dwg.p7s
- CU nr. 236_03.02.2022.pdf.p7s
- fig 155 functiuni propuneri zona prund schei.pdf.p7s
- fig 156 categorii propuneri zona prund schei.pdf.p7s
- fig 16 functiuni existent centrul nou.pdf.p7s
- fig 17 categorii existent centrul nou.pdf.p7s
- fig 18 functiuni situatie existenta tractorul .pdf.p7s
- fig 19 categorii existent tractorul .pdf.p7s
- fig 19 functiuni existent zona prund schei.pdf.p7s
- fig 20 categorii existent zona prund schei .pdf.p7s
- fig 28 functiuni existent zona prund schei.pdf.p7s
- fig 29 categorii existent zona prund schei .pdf.p7s
- fig 67 functiuni propuneri centrul nou.pdf.p7s
- fig 68 categorii propuneri centrul nou.pdf.p7s
- fig 69 functiuni situatie propusa tractorul .pdf.p7s
- fig 70 categorii propuneri tractorul.pdf.p7s
- fig 73 functiuni propuneri zona prund schei.pdf.p7s
- fig 74 categorii propuneri zona prund schei.pdf.p7s
- FisaDate_DF1165570.pdf
- Formular Propunere tehnica.doc.p7s
- Model contract rev. cf ACC.pdf.p7s
- Plansa 1. Ierarhizare functionala.pdf.p7s
- Plansa 2. Categorii strazi.pdf.p7s
- Plansa 3. Ierarhizare functionala perspectiva & propuneri intesectii & extensie SMT Bv.pdf.p7s
- Plansa 4. Categorii strazi perspectiva 2020.pdf.p7s
- Plansa 5. Categorii strazi perspectiva 2030.pdf.p7s
- Plansa 6. Categorii strazi perspectiva 2040.pdf.p7s
- x SECTIUNEA FORMULARE cf. ACC.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TPF INGINERIE S.R.L. CUI RO 26985401
Terți susținători 1
TPF GETINSA EUROESTUDIOS SL. CUI B84840685
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
PROIECT CFDP SRL CUI 36391929
Asociați 1
VIA PONT INVEST SRL CUI RO 31243115
Terți susținători 1
ROYAL CDV G2 SRL CUI RO 29301672
Subcontractanți 1
E.F. TECHNOLOGY SRL CUI 24676760
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
PRINFO S.R.L. CUI RO 3050801
Asociați 1
CONŢIU STRUCT SRL CUI 28586431
Valoare atribuită
1.210.378,13 RON
din 1.765.800 RON estimat
31,5%
Adjudecat la 68,5% din estimat · economie 555.421,87 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.