Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,3% sub estimat

Servicii de reparatii, incarcari si verificari stingatoare (mentenanta stingatoare)

Număr anunț
SCN1117551
Autoritate contractantă
C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Furnizor / câștigător
EUROSTING AAW INDUSTRY SRL (CUI 28126646)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
959.935 RON
Valoare atribuită
832.510 RON 13,3% sub estimat
Data publicării
24.11.2022 08:48
Anunț de atribuire
SCNA1085874
Termen limită
16.12.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1165659

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MEDIASTING SRL CUI RO 11666528
Terți susținători 1
BRESCIA PROD COM SRL CUI RO 9433083

Valoare atribuită

832.510 RON

din 959.935 RON estimat 13,3%

Adjudecat la 86,7% din estimat · economie 127.425 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.