Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 70,5% sub estimat

Furnizare sistem neutralizare deșeuri infecțioase

Număr anunț
CN1066092
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.656.510 RON
Valoare atribuită
1.079.245 RON 70,5% sub estimat
Data publicării
08.03.2024 11:00
Anunț de atribuire
CAN1140988
Termen limită
22.05.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
138844-2024
Documentație de atribuire
DF1206633

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.079.245 RON

din 3.656.510 RON estimat 70,5%

Adjudecat la 29,5% din estimat · economie 2.577.265 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.