Atribuită
Anunț de participare
Achiziție LUCRĂRI DE EXECUȚIE pentru obiectivul de investiții „Renovarea energetică a sediului IPJ Sălaj și S.R.I. – UM 0603 Cluj-Napoca, a Corpului administrativ și a Poliției Municipiului Zalău”
- Număr anunț
- CN1066090
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE SALAJ (CUI 4291751)
- Furnizor / câștigător
- AVRIL S.R.L. (CUI 2825969)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.579.619,98 RON
- Valoare atribuită
- 30.465.513,17 RON
- Data publicării
- 08.03.2024 11:02
- Anunț de atribuire
- CAN1129854
- Termen limită
- 11.04.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 140027-2024
- Documentație de atribuire
- DF1206780
Documente
Documentația de atribuire
- 01. C1 IPJ - Elig. fara pret-semnat.zip.p7s
- 01. C1 SRI - Elig fara pret-semnat.zip.p7s
- 01. C2 Admin - Elig fara pret-semnat.zip.p7s
- 01 C3 PMZ - Elig fara pret-semnat.zip.p7s
- 02.1. Anexa 1 Anexa cu elementele de verificare a aplicarii principiului DNSH.docx
- 02.2. Anexa 2 la CS executie lucrari PNRR-signed.pdf
- 02 Caiet de sarcini executie lucrari PNRR-signed.pdf
- 03 Proiect contract executie lucrari PNRR-signed.pdf
- 04. C1 IPJ - Neel fara pret-semnat.zip.p7s
- 04. C1 SRI - Neel fara pret-semnat.zip.p7s
- 04. C2 Admin - Neel fara pret-semnat.zip.p7s
- 04. C3 PMZ - Neel fara pret-semnat.zip.p7s
- 04 Formulare si modele de documente executie lucrari - PNRR.DOC
- 04 Formulare si modele de documente executie lucrari - PNRR-signed.pdf
- AC - DTAC vizat spre neschimbare.zip-semnat.001.p7s
- AC - DTAC vizat spre neschimbare.zip-semnat.002.p7s
- AC - DTAC vizat spre neschimbare.zip-semnat.003.p7s
- AC - DTAC vizat spre neschimbare.zip-semnat.004.p7s
- AC - DTAC vizat spre neschimbare.zip-semnat.005.p7s
- AC - DTAC vizat spre neschimbare.zip-semnat.006.p7s
- AC - DTAC vizat spre neschimbare.zip-semnat.007.p7s
- AC - DTAC vizat spre neschimbare.zip-semnat.008.p7s
- AC - DTAC vizat spre neschimbare.zip-semnat.009.p7s
- AC - DTAC vizat spre neschimbare.zip-semnat.010.p7s
- AC - DTAC vizat spre neschimbare.zip-semnat.011.p7s
- AC - DTAC vizat spre neschimbare.zip-semnat.012.p7s
- AC - DTAC vizat spre neschimbare.zip-semnat.013.p7s
- FisaDate_DF1206780.pdf
- Proiect tehnic.zip-semnat.001.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.002.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.003.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.004.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.005.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.006.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.007.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.008.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.009.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.010.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.011.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.012.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.013.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.014.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.015.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.016.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.017.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.018.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.019.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.020.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.021.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.022.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.023.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.024.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.025.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.026.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.027.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.028.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.029.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.030.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.031.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.032.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.033.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.034.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.035.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.036.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.037.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.038.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.039.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.040.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.041.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.042.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.043.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.044.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.045.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.046.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.047.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.048.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.049.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.050.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.051.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.052.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.053.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.054.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.055.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.056.p7s
- Proiect tehnic.zip-semnat.057.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Subcontractanți 3
ELECTRON COMPANY SRL CUI RO17986262
ITS GROUP SRL CUI RO 15344371
SESAM PROTECT SRL CUI 27105203
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TCI CONTRACTOR GENERAL SA CUI RO 199141
Subcontractanți 4
ABCONY SERV S.R.L. CUI RO 32687612
AMAHOUSE SRL CUI RO 6648339
DAS ENGINEERING GRUP SRL CUI RO14933344
IANUS SRL CUI RO 13666680
Valoare atribuită
30.465.513,17 RON
din 27.579.619,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro