Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,0% sub estimat
Furnizare dotări CABINET PSIHOPEDAGOGIC în cadrul proiectului “Educație pentru performanță” finațat prin PNRR pentru Liceul Teoretic ,, Mihail Sebastian,, Brăila.
- Număr anunț
- CN1066087
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "MIHAIL SEBASTIAN (CUI 4205793)
- Furnizor / câștigător
- DRAMOCOT PAPET SRL (CUI 24865433)
- Cod CPV
- 39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.121 RON
- Valoare atribuită
- 11.795 RON 22,0% sub estimat
- Data publicării
- 08.03.2024 11:02
- Anunț de atribuire
- CAN1141367
- Termen limită
- 09.04.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 140846-2024
- Documentație de atribuire
- DF1206187
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini CABINET PSIHOLOGIC- LOT1 MOBILIER.doc.p7s
- Caiet sarcini CABINET PSIHOLOGIC - LOT 2 MATERIALE DIDACTICE.doc.p7s
- FisaDate_DF1206187.pdf
- FormulareCABINET PSIHOLOGIC.docx.p7s
- Instructiune_signed.pdf
- Model contract Educatie pentru performanta 2 - revizuit.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 15.121 RON Adjudecat: 11.795 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare mobilier | 3.306 RON | Anulat | — |
| 2 | Furnizare materiale didactice | 11.815 RON | DRAMOCOT PAPET S.R.L. | 11.795 RON ↓0,2% |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRAMOCOT PAPET SRL CUI RO 24865433
Valoare atribuită
11.795 RON
din 15.121 RON estimat
22,0%
Adjudecat la 78,0% din estimat · economie 3.326 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.