Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,8% sub estimat
CONSUMABILE LABORATOR SI CATETERE
- Număr anunț
- CN1049780
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
- Cod CPV
- 33141600-6 · Recipiente si pungi de recoltare, drenaj si truse (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 295.500 RON
- Valoare atribuită
- 287.310 RON 2,8% sub estimat
- Data publicării
- 25.11.2022 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1100060
- Termen limită
- 30.12.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 229-660097
- Documentație de atribuire
- DF1165465
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (4)
Adjudecat: 287.310 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | EPRUBETE STERILE CU TAMPON, IN TUB, CU MEDIU DE TRANSPORT AMIES | — | NOVA FIT 2000 SRL,VETRO DESIGN,TUNIC PROD S.R.L.,PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L.,SANTOMED | 89.400 RON |
| 2 | COPRORECOLTOR NESTERIL (recipient pentru examenul coproparazito… | — | SANTOMED,TUNIC PROD S.R.L.,NOVA FIT 2000 SRL | 8.610 RON |
| 3 | Cateter venos cu insertie periferica tip PICC-LINE, monolumen | — | KAPAMED INTERNATIONAL | 94.650 RON |
| 4 | Cateter venos cu insertie periferica tip PICC-LINE, biluminal | — | KAPAMED INTERNATIONAL | 94.650 RON |
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TUNIC PROD SRL CUI RO 3573061
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. CUI RO 12036920
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVA FIT 2000 SRL CUI RO 15178082
Valoare atribuită
287.310 RON
din 295.500 RON estimat
2,8%
Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 8.190 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.