Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,3% sub estimat

Achizitia de bitum fierbinte pentru drumuri tip D50/70

Număr anunț
CN1066025
Autoritate contractantă
SC ADMINISTRATIA STRAZILOR, CONSTRUCTII EDILITARE SRL (CUI RO27259180)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
44113610-4 · Bitum (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.036.000 RON
Valoare atribuită
2.572.758,74 RON 15,3% sub estimat
Data publicării
05.03.2024 11:01
Anunț de atribuire
CAN1129890
Termen limită
04.04.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
135320-2024
Documentație de atribuire
DF1206237

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ALCADIBO TRADING SA CUI RO 6748664

Valoare atribuită

2.572.758,74 RON

din 3.036.000 RON estimat 15,3%

Adjudecat la 84,7% din estimat · economie 463.241,26 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.