Atribuită Anunț de participare

Acord Cadru furnizare Oxigen medicinal lichefiat

Număr anunț
CN1049898
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
Furnizor / câștigător
LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.668.800 RON
Valoare atribuită
2.455.440,30 RON
Data publicării
27.11.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1097203
Termen limită
27.12.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 231-666161
Documentație de atribuire
DF1165883

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

2.455.440,30 RON

din 1.668.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.