Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat

acord-cadru pentru furnizare carburanti nava Sarmisegetusa, Coduri CPV – 09134200-9; 60100000-9

Număr anunț
CN1049881
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI RO24326056)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.760.000 RON
Valoare atribuită
1.742.400 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
27.11.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1100016
Termen limită
09.01.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 231-664979
Documentație de atribuire
DF1165674

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930

Valoare atribuită

1.742.400 RON

din 1.760.000 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 17.600 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.