Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,4% sub estimat
REACTIVI SI MATERIALE PENTRU EFECTUAREA ANALIZELOR DE URINA
- Număr anunț
- CN1066168
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI 10572840)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.204.000 RON 11,4% sub estimat
- Data publicării
- 08.03.2024 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1126524
- Termen limită
- 11.04.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 143142-2024
- Documentație de atribuire
- DF1206489
Documente
Documentația de atribuire
- clauze - sect IV.pdf.p7s
- FisaDate_DF1206489.pdf
- formulare - sect III.pdf.p7s
- sect II - caiet sarcini + specif tehnice.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP DIAGNOSTICS SRL CUI RO 10572840
Valoare atribuită
6.204.000 RON
din 7.000.000 RON estimat
11,4%
Adjudecat la 88,6% din estimat · economie 796.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.