Atribuită Anunț de participare

Servicii financiar – bancare și transport de numerar pentru Serviciul Trezorerie Caracal, Servicii transport de numerar pentru Serviciul Trezorerie si Contabilitate Publica Bals si Servicii transport de numerar pentru Serviciul Trezorerie si Contabilitate Publica Corabia, din cadrul Administratiei Judetene a Finantelor Publice Olt - Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Craiova;

Număr anunț
CN1066242
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE CRAIOVA (CUI 4416952)
Furnizor / câștigător
BANCA COMERCIALA ROMANA SA (CUI 361757)
Cod CPV
66110000-4 · Servicii bancare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
505.800 RON
Valoare atribuită
991.369 RON
Data publicării
11.03.2024 11:01
Anunț de atribuire
CAN1127833
Termen limită
15.04.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
145233-2024
Documentație de atribuire
DF1206945

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Adjudecat: 991.369 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii financiar – bancare pentru Serviciul Trezorerie Caraca… BANCA COMERCIALA ROMANA 4 contracte 704.929 RON
BANCA COMERCIALA ROMANA · contract CRR DSI 6293 · 31.12.2025 70.233 RON
BANCA COMERCIALA ROMANA · contract CRR DSI 6446 · 30.12.2024 170.576 RON
BANCA COMERCIALA ROMANA · contract CRR DSI 3041 · 03.06.2024 361.320 RON
BANCA COMERCIALA ROMANA · contract CRR DSI 3043 · 03.06.2024 102.800 RON
2 Servicii transport de numerar pentru Serviciul Trezorerie Carac… BANCA COMERCIALA ROMANA 5 contracte 83.020 RON
BANCA COMERCIALA ROMANA · contract CRR DSI 488 · 29.01.2025 11.830 RON
BANCA COMERCIALA ROMANA · contract CRR DSI 6441 · 30.12.2024 5.460 RON
BANCA COMERCIALA ROMANA · contract CRR DSI 1587 · 25.03.2025 54.600 RON
BANCA COMERCIALA ROMANA · contract CRR DSI 6292 · 31.12.2025 5.460 RON
BANCA COMERCIALA ROMANA · contract CRR DSI 813 · 02.03.2026 5.670 RON
3 Servicii transport de numerar pentru Serviciul Trezorerie si Co… BANCA COMERCIALA ROMANA 3 contracte 192.990 RON
BANCA COMERCIALA ROMANA · contract CRR DSI 3044 · 03.06.2024 42.630 RON
BANCA COMERCIALA ROMANA · contract CRR DSI 353 · 02.02.2026 5.880 RON
BANCA COMERCIALA ROMANA · contract CRR DSI 3042 · 03.06.2024 144.480 RON
4 Servicii transport de numerar pentru Serviciul Trezorerie si Co… BANCA COMERCIALA ROMANA 10.430 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
CIT ONE S.A. CUI RO25887340
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

991.369 RON

din 505.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.