Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,4% sub estimat
ACHIZIȚIE MOBILIER ÎN CADRUL PROIECTULUI ”DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE SI ECHIPAMENTE DIGITALE A UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR SI A UNITĂȚILOR CONEXE DIN MUNICIPIUL VASLUI
- Număr anunț
- CN1066218
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL VASLUI (CUI 3337532)
- Furnizor / câștigător
- M & D RETAIL PIPERA SRL (CUI 15327095)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.642.131 RON
- Valoare atribuită
- 3.460.745,60 RON 25,4% sub estimat
- Data publicării
- 11.03.2024 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1132115
- Termen limită
- 22.04.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 146923-2024
- Documentație de atribuire
- DF1207181
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1_Fise tehnice Lot 10 _modif conform ANAP.pdf.p7s
- Anexa 1 Fise tehnice Lot 11 _modif conf ANAP.pdf.p7s
- Anexa 1 Fise tehnice LOT 12_modif conform ANAP.pdf.p7s
- Anexa 2 LOT 10 LOCATII _modif recom ANAP.pdf.p7s
- Anexa 2 LOT 11 LOCATII _modif recom ANAP.pdf.p7s
- Anexa 2 LOT 12 LOCATII modif recom ANAP.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Lot 10 _modif conf ANAP.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Lot 11_ modif conform ANAP.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Lot 12_modif conf ANAP.pdf.p7s
- Clauze contractuale- Draft contract achizitie mobilier _modificat recomandari ANAP.pdf.p7s
- FACTORI DE EVALUARE LOT 10,11,12_modificat dupa ANAP.pdf.p7s
- FisaDate_DF1207181.pdf
- Modele formulare modif conform ANAP.docx.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 4.642.131 RON Adjudecat: 3.460.745,60 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mobilier pentru dotarea sălilor de clasă/sălilor de grupă din u… | 3.982.268 RON | S.C. M&D RETAIL PIPERA SRL | 3.460.745,60 RON ↓13,1% |
| 2 | Mobilier pentru dotarea laboratoarelor de științe din unitățile… | 472.071 RON | Anulat | — |
| 3 | Mobilier pentru dotarea cabinetelor psihopedagogice si cabinete… | 187.792 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
M & D Retail Pipera (MOBEXPERT) CUI RO 15327095
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEBELISSIMO S.R.L. CUI RO41213669
Valoare atribuită
3.460.745,60 RON
din 4.642.131 RON estimat
25,4%
Adjudecat la 74,6% din estimat · economie 1.181.385,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.