Anulată Anunț de participare

Furnizare, transport si distributie de lapte şi produse lactate, produse de panificaţie, în cadrul Programului pentru şcoli al României, pentru anul şcolar 2022 – 2023, pentru preşcolarii din grădiniţele cu program normal de 4 ore de stat autorizate/acreditate şi particulare acreditate şi pentru elevii din învăţământul primar şi gimnazial de stat şi particular din judetul Calarasi” - 2 loturi

Număr anunț
CN1049913
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
Cod CPV
15511210-8 · Lapte UHT (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.787.144,12 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
30.11.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1095470
Termen limită
04.01.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 233-669591
Documentație de atribuire
DF1165887

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 3.787.144,12 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Contract de furnizare, transport si distributie de lapte şi pro… 1.916.594,07 RON Anulat
2 Contract de furnizare, transport si distributie de produse de p… 1.870.550,05 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.