Atribuită Anunț de participare

Furnizare gaze naturale

Număr anunț
CN1066349
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA PREZIDENTIALA (CUI 4283732)
Furnizor / câștigător
ELECTRICA FURNIZARE SA (CUI 28909028)
Cod CPV
09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.055.166,39 RON
Valoare atribuită
2.605.190,34 RON
Data publicării
12.03.2024 11:00
Anunț de atribuire
CAN1127889
Termen limită
11.04.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
148021-2024
Documentație de atribuire
DF1207185

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
GAZ EST SA CUI RO14679859

Valoare atribuită

2.605.190,34 RON

din 2.055.166,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.