Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Proiectare, asistenta tehnica si executie lucrari pentru obiectivul de investitii „Reabilitare, modernizare, extindere si dotare camin cultural, localitatea Satu Nou, str. Principala nr.50 + str. Caminului nr.2A, comuna Mircea Voda, judetul Constanta”
- Număr anunț
- SCN1117934
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Furnizor / câștigător
- SILVA CONSTRUCT CONCEPT SRL (CUI 34004503)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.238.284,08 RON
- Valoare atribuită
- 4.236.127,87 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 05.12.2022 16:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1087657
- Termen limită
- 17.01.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1165954
Documente
Documentația de atribuire
- Contract P+E 02.11.2022 modificari asigurare si CC.doc.p7s
- DT.rar.p7s
- FisaDate_DF1165954.pdf
- Formulare p+e.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
SILVA CONSTRUCT CONCEPT SRL CUI RO34004503
Subcontractanți 6
D.L. & D INSTAL SRL CUI RO9452484
DONAU TERMO SRL CUI RO 26594209
NTI INSTAL SRL CUI 33583997
NVP PROJECT AMBIENT INSTAL SRL CUI RO23666467
SETACO PREVENT S.R.L. CUI 34027477
VEST INSTAL S.R.L. CUI RO 18991887
Valoare atribuită
4.236.127,87 RON
din 4.238.284,08 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 2.156,21 RON
Deschise acum pe acest cod
345 licitații deschise pe 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau par…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.