Atribuită
Anunț de participare
Servicii de spălătorie și de curăţătorie uscată
- Număr anunț
- CN1066336
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
- Furnizor / câștigător
- ECONOMIC BLUE SRL (CUI 34226771)
- Cod CPV
- 98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.273.600 RON
- Valoare atribuită
- 5.054.572,05 RON
- Data publicării
- 12.03.2024 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1127610
- Termen limită
- 16.04.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 149859-2024
- Documentație de atribuire
- DF1206974
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ECONOMIC BLUE SRL CUI 34226771
Valoare atribuită
5.054.572,05 RON
din 3.273.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro