Atribuită Anunț de participare

Acord cadru de furnizare legume fructe 2024-2025

Număr anunț
CN1066286
Autoritate contractantă
Scoala de Pregatire a Agentilor Politiei de Frontiera "Avram Iancu" Oradea (CUI 4208501)
Furnizor / câștigător
PARHAN COM SRL (CUI 4491776)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.059.880 RON
Valoare atribuită
1.657.870,62 RON
Data publicării
12.03.2024 11:01
Anunț de atribuire
CAN1128674
Termen limită
10.04.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
149114-2024
Documentație de atribuire
DF1207140

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (10)

Adjudecat: 1.657.870,62 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Citrice, lămâi PARHAN COM S.R.L. 100.973,50 RON
2 Cartofi
3 Legume proaspete PARHAN COM S.R.L. 2 contracte 698.312 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 1.230.181 · 18.06.2024 583.220 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 1.230.182 · 18.06.2024 115.092 RON
4 Fructe proaspete S.C. AMA FRUCT CP S.R.L. 7 contracte 478.605,16 RON
S.C. AMA FRUCT CP S.R.L. · contract 4704066 · 10.04.2025 53.050,16 RON
S.C. AMA FRUCT CP S.R.L. · contract 4702056 · 08.01.2025 18.120 RON
S.C. AMA FRUCT CP S.R.L. · contract 1.230.173 · 18.06.2024 257.360 RON
S.C. AMA FRUCT CP S.R.L. · contract 1.230.174 · 18.06.2024 55.718 RON
S.C. AMA FRUCT CP S.R.L. · contract 1.232.645 · 12.11.2024 21.460 RON
S.C. AMA FRUCT CP S.R.L. · contract 4706975 · 19.09.2025 51.623 RON
S.C. AMA FRUCT CP S.R.L. · contract 4702839 · 18.02.2025 21.274 RON
5 Conservă de legume în apă și bulion PARHAN COM S.R.L. 7 contracte 278.035,01 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 4702841 · 18.02.2025 5.870,50 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 1.230.183 · 18.06.2024 14.075,80 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 1.232.643 · 12.11.2024 41.802,80 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 4702057 · 08.01.2025 41.227,80 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 4702840 · 18.02.2025 47.100 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 4704067 · 10.04.2025 111.262,64 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 4704068 · 10.04.2025 16.695,47 RON
6 Pastă de ardei Anulat
7 Măsline
8 Murături Anulat
9 Compot de fructe PARHAN COM S.R.L. 3 contracte 21.024,95 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 4702058 · 08.01.2025 2.991,40 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 4706965 · 19.09.2025 12.797 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 1.232.697 · 15.11.2024 5.236,55 RON
10 Legume congelate PRODLACTA SRL 7 contracte 80.920 RON
PRODLACTA SRL · contract 4702838 · 18.02.2025 4.050 RON
PRODLACTA SRL · contract 4702055 · 08.01.2025 3.645 RON
PRODLACTA SRL · contract 4704065 · 10.04.2025 6.805 RON
PRODLACTA SRL · contract 1.229.995 · 11.06.2024 44.550 RON
PRODLACTA SRL · contract 4706963 · 19.09.2025 8.505 RON
PRODLACTA SRL · contract 1.232.701 · 15.11.2024 3.645 RON
PRODLACTA SRL · contract 1.229.996 · 11.06.2024 9.720 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PARHAN COM SRL CUI RO 4491776
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRODLACTA SRL CUI RO 16837815
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.657.870,62 RON

din 1.059.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.