Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,9% sub estimat

Construire Cantina cu Spatii de Recreere in Biblioteca Virtuala

Număr anunț
CN1066426
Furnizor / câștigător
GRUP CONSTRUCTII EST SA (CUI 14784730)
Cod CPV
45211350-7 · Lucrari de constructii de cladiri multifunctionale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.917.888,25 RON
Valoare atribuită
38.224.407,55 RON 21,9% sub estimat
Data publicării
14.03.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1146925
Termen limită
17.06.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
156812-2024
Documentație de atribuire
DF1207449

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
RESTACO SRL CUI RO 724917
Subcontractanți 6
EXPROSOV SRL CUI RO36884358
KLEEMANN LIFT RO SRL CUI RO19218490
MCL INDUCT S.R.L. CUI RO40189970
INSTAL VEST S.R.L. CUI RO5428939
TERMIS SRL CUI RO 11652026
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
CONEST SA CUI RO 1959695
Asociați 1
ING-PROMAR S.R.L. CUI 14234559
Subcontractanți 7
IFMA CUI RO448269
IMECO SRL CUI RO 1958096
MIC DAS SRL CUI RO 14465952
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
IASICON SA CUI RO 1957821
Asociați 1
ARTEHNIS SRL CUI 18287343
Subcontractanți 13
ELECTRIC-COMPANY SA CUI RO 6985768
FACILITY INSTAL SRL CUI RO25086709
FRIGOTIC SERV SRL CUI RO36924088
IFMA CUI RO448269
IMECO SRL CUI RO 1958096
NORTH-BEST SRL CUI RO 13888300
QUARTZ CONSTRUCT SRL CUI RO23917852
ROGOTEHNIC SRL CUI RO37659257
MIC DAS SRL CUI RO 14465952
ZIQTEQ CONCEPT S.R.L. CUI RO 41972367
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

38.224.407,55 RON

din 48.917.888,25 RON estimat 21,9%

Adjudecat la 78,1% din estimat · economie 10.693.480,70 RON

Deschise acum pe acest cod

4 licitații deschise pe 45211350-7 · Lucrari de constructii de cladiri multi…

Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.