Atribuită
Anunț de participare
Acord Cadru de Achizitie publica de Cartofi proaspeti curatati
- Număr anunț
- CN1066389
- Autoritate contractantă
- SCOALA DE AGENTI DE POLITIE SEPTIMIU MURESAN CLUJ-NAPOCA (CUI 16665051)
- Furnizor / câștigător
- AMARIEI G. PETRU (CUI 23455761)
- Cod CPV
- 03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisa acceleratacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 246.750 RON
- Valoare atribuită
- 388.500 RON
- Data publicării
- 12.03.2024 13:35
- Anunț de atribuire
- CAN1126767
- Termen limită
- 28.03.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1207019
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1207019.pdf
- Sectiunea II CAIET DE SARCINI CARTOFI.pdf.p7s
- Sectiunea IV ACORD CADRU SI CONTRACT SUBSECVENT CARTOFI.pdf.p7s
- Sect. VI - MODELE de FORMULARE Cartofi.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMARIEI G. PETRU CUI RO23455761
Valoare atribuită
388.500 RON
din 246.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro