Atribuită
Anunț de participare
„ Furnizare Acumulatori „
- Număr anunț
- CN1066379
- Autoritate contractantă
- RATBV S.A. (CUI RO1102556)
- Furnizor / câștigător
- CARANDA BATERII SRL (CUI 1560677)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 754.310 RON
- Valoare atribuită
- 801.891 RON
- Data publicării
- 12.03.2024 11:02
- Anunț de atribuire
- CAN1129420
- Termen limită
- 11.04.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1207316
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini acumulatori semnat.pdf
- draft acord cadru acumulatori semnat.pdf
- draft contract subsecvent acumulatori semnat.pdf
- FisaDate_DF1207316.pdf
- formulare acumulatori semnat.pdf
- formular oferta acumulatori semnat.pdf
- propunere tehnica acumulatori semnat.pdf
DUAE
Loturi (4)
Adjudecat: 801.891 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Acumulatori 12V-55 Ah, 12V-62Ah, 12V -65Ah, 12V-72Ah, 12V-75Ah,… | — | SORGETI,CARANDA BATERII 3 contracte | 31.027 RON |
| SORGETI,CARANDA BATERII · contract 142 · 31.05.2024 | 23.606 RON | |||
| CARANDA BATERII · contract 143 · 31.05.2024 | 5.101 RON | |||
| CARANDA BATERII · contract 326 · 18.12.2024 | 2.320 RON | |||
| 2 | Acumulatori 12V-180 Ah | — | SORGETI,CARANDA BATERII 3 contracte | 23.204 RON |
| SORGETI,CARANDA BATERII · contract 144 · 31.05.2024 | 19.260 RON | |||
| CARANDA BATERII · contract 327 · 18.12.2024 | 986 RON | |||
| CARANDA BATERII · contract 145 · 31.05.2024 | 2.958 RON | |||
| 3 | Acumulatori 12V-225 Ah | — | CARANDA BATERII 4 contracte | 302.580 RON |
| CARANDA BATERII · contract 328 · 18.12.2024 | 32.500 RON | |||
| CARANDA BATERII · contract 147 · 31.05.2024 | 65.000 RON | |||
| CARANDA BATERII · contract 164 · 05.09.2025 | 39.000 RON | |||
| SORGETI,CARANDA BATERII · contract 146 · 31.05.2024 | 166.080 RON | |||
| 4 | Acumulatori 12V-235 Ah | — | CARANDA BATERII · CARANDA BATERII,SORGETI 4 contracte | 445.080 RON |
| CARANDA BATERII · contract 163 · 05.09.2025 | 103.050 RON | |||
| CARANDA BATERII,SORGETI · contract 148 · 31.05.2024 | 252.720 RON | |||
| CARANDA BATERII · contract 329 · 18.12.2024 | 20.610 RON | |||
| CARANDA BATERII · contract 149 · 31.05.2024 | 68.700 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARANDA BATERII SRL CUI RO 1560677
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SORGETI SRL CUI RO 14936391
Valoare atribuită
801.891 RON
din 754.310 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro