Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Extindere infrastructura hardware de criptare
- Număr anunț
- CN1050096
- Autoritate contractantă
- Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
- Furnizor / câștigător
- LOGIC COMPUTER SRL (CUI 8807295)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.192.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.188.811 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 08.12.2022 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1099992
- Termen limită
- 17.01.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 238-684901
- Documentație de atribuire
- DF1166378
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LOGIC COMPUTER SRL CUI RO 8807295
Valoare atribuită
1.188.811 RON
din 1.192.800 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 3.989 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.