Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

PACHETE REACTIVI PENTRU ANALIZOARELE PATHFAST SI RAPID POINT 500

Număr anunț
CN1066519
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
271.730 RON
Valoare atribuită
270.446,40 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
18.03.2024 13:02
Anunț de atribuire
CAN1125988
Termen limită
23.04.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
161549-2024
Documentație de atribuire
DF1207766

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 270.446,40 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 PACHET REACTIVI SI CONSUMABILE PENTRU ANALIZOR PATHFAST SYNTTERGY CONSULT S.R.L. 99.356,40 RON
2 PACHET REACTIVI SI CONSUMABILE PENTRU ANALIZOR RAPID POINT 500 DIAMEDIX IMPEX 171.090 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373

Valoare atribuită

270.446,40 RON

din 271.730 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 1.283,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.