Atribuită Anunț de participare

Achizitie de bitum neparafinos pentru drumuri D 70/100 (bitum D 70/100)

Număr anunț
CN1066505
Autoritate contractantă
SC DRUMURI PODURI MARAMURES SA (CUI RO10783082)
Cod CPV
44113610-4 · Bitum (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.432.000 RON
Data publicării
15.03.2024 13:01
Termen limită
20.05.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
158970-2024
Documentație de atribuire
DF1207589

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ALCADIBO TRADING SA CUI RO 6748664

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.