Atribuită
Anunț de participare
Servicii de inchiriere toalete automate racordabile
- Număr anunț
- CN1066481
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SI DEZVOLTARE URBANA SECTOR 6 (CUI 4364349)
- Furnizor / câștigător
- COMEX ROM SRL (CUI 27820)
- Cod CPV
- 50760000-0 · Repararea si intretinerea toaletelor publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.146.725,50 RON
- Valoare atribuită
- 17.522.416,50 RON
- Data publicării
- 15.03.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1128668
- Termen limită
- 18.04.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 157024-2024
- Documentație de atribuire
- DF1207520
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1207520.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7m
- Model acord cadru si contract subsecvent-semnat.docx.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMEX ROM SRL CUI RO 27820
Valoare atribuită
17.522.416,50 RON
din 12.146.725,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro