Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru pentru : furnizare carburant auto – motorină lichidă EURO 5
- Număr anunț
- CN1066602
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.164.600 RON
- Valoare atribuită
- 1.584.355 RON
- Data publicării
- 19.03.2024 13:02
- Anunț de atribuire
- CAN1130531
- Termen limită
- 24.04.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 165644-2024
- Documentație de atribuire
- DF1207996
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI MOTORINA LICHIDA.pdf.p7s
- FisaDate_DF1207996.pdf
- FORMULAR ACORD CADRU SI CONTRACT SUBSECVENT.pdf.p7s
- Formulare_motorina euro 5.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AUTOGARA METROPOLI SRL CUI 17666837
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AUTOVEST SRL CUI RO 6836324
Valoare atribuită
1.584.355 RON
din 1.164.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro