Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 88,2% sub estimat

Acord cadru furnizare zahar

Număr anunț
CN1050239
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
Furnizor / câștigător
STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138.240 RON
Valoare atribuită
16.368,68 RON 88,2% sub estimat
Data publicării
09.12.2022 15:24
Anunț de atribuire
CAN1098574
Termen limită
16.01.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1166763

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

16.368,68 RON

din 138.240 RON estimat 88,2%

Adjudecat la 11,8% din estimat · economie 121.871,32 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.