Atribuită Anunț de participare

,,Furnizare mixtura asfaltica stocabila tip MASBF 8 pentru intretinerea pe timp de iarna a drumurilor din administrarea DRDP-Constanta’’ - ACORD CADRU 3 ani

Număr anunț
CN1050237
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
SYSTEMATIC SRL (CUI 13595512)
Cod CPV
44113910-7 · Materiale de intretinere rutiera de iarna (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
508.500 RON
Valoare atribuită
704.835 RON
Data publicării
09.12.2022 14:58
Anunț de atribuire
CAN1097207
Termen limită
29.12.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1166697

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYSTEMATIC SRL CUI RO 13595512

Valoare atribuită

704.835 RON

din 508.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.