Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,7% sub estimat
MATERIALE CONSUMABILE PENTRU LABORATORUL DE ENDOSCOPIE DIGESTIVA-ACORD CADRU PENTRU 48 LUNI pentru Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Bihor
- Număr anunț
- CN1066542
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- EURODIAGONAL S.R.L. (CUI 26093909)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.083.808 RON
- Valoare atribuită
- 6.744.820 RON 25,7% sub estimat
- Data publicării
- 18.03.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1140838
- Termen limită
- 23.04.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 162393-2024
- Documentație de atribuire
- DF1207676
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Caiet de sarcini Mat consumabile endo-gastro 28.02.2024.doc.p7s
- 3. Centralizator.xlsx.p7s
- 5. FORMULARE.doc.p7s
- 6. Model de acord-cadru si contract subsecvent.doc.p7s
- FisaDate_DF1207676.pdf
DUAE
Loturi (7)
Adjudecat: 6.744.820 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hemostaza | — | EURODIAGONAL S.R.L. 4 contracte | 426.570 RON |
| EURODIAGONAL S.R.L. · contract 13589 · 05.05.2025 | 1.750 RON | |||
| EURODIAGONAL S.R.L. · contract 1700 · 20.01.2025 | 377.160 RON | |||
| EURODIAGONAL S.R.L. · contract 29557 · 07.10.2025 | 2.100 RON | |||
| EURODIAGONAL S.R.L. · contract 21196 · 15.07.2025 | 45.560 RON | |||
| 2 | Consumabile pentru procedurile biliare | — | EURODIAGONAL S.R.L. · EURODIAGONAL S.R.L.,BOSTON SCIENTIFIC ROMANIA 4 contracte | 1.241.880 RON |
| EURODIAGONAL S.R.L. · contract 28047 · 23.09.2025 | 7.200 RON | |||
| EURODIAGONAL S.R.L. · contract 6633 · 24.02.2026 | 45.000 RON | |||
| EURODIAGONAL S.R.L.,BOSTON SCIENTIFIC ROMANIA · contract 41053 L2 · 31.12.2024 | 1.083.840 RON | |||
| EURODIAGONAL S.R.L. · contract 27967 · 22.09.2025 | 105.840 RON | |||
| 4 | Consumabile pentru endoscopie terapeutica | — | EURODIAGONAL S.R.L. 7 contracte | 4.206.670 RON |
| EURODIAGONAL S.R.L. · contract 33404 · 10.11.2025 | 86.320 RON | |||
| EURODIAGONAL S.R.L. · contract 14412 · 12.05.2025 | 5.000 RON | |||
| EURODIAGONAL S.R.L. · contract 35135 · 21.11.2025 | 400 RON | |||
| EURODIAGONAL S.R.L. · contract 41053 L1/L4 · 31.12.2024 | 2.688.960 RON | |||
| EURODIAGONAL S.R.L. · contract 23805 · 11.08.2025 | 287.060 RON | |||
| EURODIAGONAL S.R.L. · contract 6301 · 23.02.2026 | 1.069.940 RON | |||
| EURODIAGONAL S.R.L. · contract 17416 · 27.05.2026 | 68.990 RON | |||
| 5 | Consumabile pentru endoscopie interventionala | — | BOSTON SCIENTIFIC ROMANIA 6 contracte | 333.600 RON |
| BOSTON SCIENTIFIC ROMANIA · contract 41053 L5 · 31.12.2024 | 249.600 RON | |||
| BOSTON SCIENTIFIC ROMANIA · contract 1701 · 20.01.2025 | 31.200 RON | |||
| BOSTON SCIENTIFIC ROMANIA · contract 23806 · 11.08.2025 | 6.000 RON | |||
| BOSTON SCIENTIFIC ROMANIA · contract 24622 · 20.08.2025 | 7.200 RON | |||
| BOSTON SCIENTIFIC ROMANIA · contract 31337 · 23.10.2025 | 7.200 RON | |||
| BOSTON SCIENTIFIC ROMANIA · contract 6302 · 23.02.2026 | 32.400 RON | |||
| 6 | Dispozitive medicale utilizate in procedurile complicate (hemor… | — | DACO MEDICAL TECHNOLOGIES 3 contracte | 357.600 RON |
| DACO MEDICAL TECHNOLOGIES · contract 41053 L6 · 31.12.2024 | 286.080 RON | |||
| DACO MEDICAL TECHNOLOGIES · contract 6303 · 23.02.2026 | 35.760 RON | |||
| DACO MEDICAL TECHNOLOGIES · contract 1702 · 20.01.2025 | 35.760 RON | |||
| 7 | Consumabile pentru aparatura ERBE din dotare | — | Anulat | — |
| 8 | Hemospray | — | VAVIAN TRADING 3 contracte | 178.500 RON |
| VAVIAN TRADING · contract 6304 · 23.02.2026 | 7.000 RON | |||
| VAVIAN TRADING · contract 41053 L8 · 31.12.2024 | 168.000 RON | |||
| VAVIAN TRADING · contract 33405 · 10.11.2025 | 3.500 RON | |||
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIAGONAL S.R.L. CUI RO 26093909
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BOSTON SCIENTIFIC ROMANIA S.R.L. CUI RO41849411
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DACO MEDICAL TECHNOLOGIES SRL CUI 28704464
Valoare atribuită
6.744.820 RON
din 9.083.808 RON estimat
25,7%
Adjudecat la 74,3% din estimat · economie 2.338.988 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.