Acasă · Licitații
· Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 71,4% sub estimat
Servicii de colectare, transport si eliminare finala a deseurilor medicale
- Număr anunț
- CN1066606
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.960.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.704.400 RON 71,4% sub estimat
- Data publicării
- 19.03.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1166973
- Termen limită
- 31.05.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 163591-2024
- Documentație de atribuire
- DF1207985
Documente
Documentația de atribuire
- 3_Formulare deseuri_signed.pdf
- CAIET DE SARCINI DESEURI_signed.pdf
- FisaDate_DF1207985.pdf
- Formular propunere financiara.pdf (1).pdf
- Model de Acord Cadru si Contract Subsecvent Deseuri MOD_signed.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ECO FIRE SISTEMS SRL CUI RO 14356289
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STERILECO S.R.L. CUI RO 15071999
Subcontractanți 2
VITALIA SALUBRITATE PRAHOVA SRL CUI RO28294780
XTREME ECOENERGY GROUP SRL CUI RO 34227289
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
VIVANI SALUBRITATE SA CUI RO 14302998
Valoare atribuită
3.704.400 RON
din 12.960.000 RON estimat
71,4%
Adjudecat la 28,6% din estimat · economie 9.255.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.