Atribuită
Anunț de participare
Achizitie de produse (mobilier scolar) aferente obiectivului : „Dotarea cu mobilier și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar și a unităților conexe din comuna Liești, județul Galați ”,cod F-PNRR-Dotari-2023-2256
- Număr anunț
- CN1066683
- Autoritate contractantă
- COMUNA LIESTI (PRIMARIA COMUNEI LIESTI) (CUI 3264562)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 793.478,23 RON
- Valoare atribuită
- 793.335 RON
- Data publicării
- 20.03.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1172352
- Termen limită
- 26.04.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 168056-2024
- Documentație de atribuire
- DF1208155
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
M & D Retail Pipera (MOBEXPERT) CUI RO 15327095
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SOCUB SRL CUI RO18299488
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
NEGRO SRL CUI RO 1645501
Valoare atribuită
793.335 RON
din 793.478,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro