Atribuită Anunț de participare

AMBARCATIUNE PENTRU MASURATORI HIDROGRAFICE

Număr anunț
CN1066690
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA CANALELOR NAVIGABILE SA CONSTANTA (CUI RO11087755)
Furnizor / câștigător
NAVTRON SRL (CUI 11098746)
Cod CPV
34520000-8 · Ambarcatiuni (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.958.960 RON
Valoare atribuită
5.958.950 RON
Data publicării
20.03.2024 13:03
Anunț de atribuire
CAN1164509
Termen limită
30.05.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
166954-2024
Documentație de atribuire
DF1208057

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
NAVTRON SRL CUI RO 11098746
Asociați 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
EMI SHIELDING S.R.L. CUI RO12850277

Valoare atribuită

5.958.950 RON

din 5.958.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.