Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 64,4% sub estimat
Service aparatura pentru radiologie si imagistica medicala (4)
- Număr anunț
- CN1050260
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 708.000 RON
- Valoare atribuită
- 252.000 RON 64,4% sub estimat
- Data publicării
- 14.12.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1098554
- Termen limită
- 18.01.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 243-701384
- Documentație de atribuire
- DF1166674
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (7)
Estimat: 708.000 RON Adjudecat: 252.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Service RMN SIGNA EXPLORER 1,5T | 200.000 RON | GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA | 200.000 RON |
| 2 | Service SPECT CT SYMBIA | 160.000 RON | Anulat | — |
| 3 | Service GAMMA CAMERA | 96.000 RON | Anulat | — |
| 4 | Service MULTIX SWING | 56.000 RON | Anulat | — |
| 5 | Service SIREMOBIL COMPACT L | 112.000 RON | Anulat | — |
| 6 | Service COMBIGRAPH QUADRO | 32.000 RON | Anulat | — |
| 7 | Service RX Mobil SAMSUNG GM 85 | 52.000 RON | GLOBAL MEDICAL SOLUTIONS | 52.000 RON |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL CUI RO 12924986
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GLOBAL MEDICAL SOLUTIONS S.R.L. CUI RO 27093109
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
RADIOMED IMPEX SRL CUI RO17984504
Valoare atribuită
252.000 RON
din 708.000 RON estimat
64,4%
Adjudecat la 35,6% din estimat · economie 456.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.