Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,5% sub estimat

Servere

Număr anunț
CN1050262
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
48820000-2 · Servere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
537.983 RON
Valoare atribuită
389.840,44 RON 27,5% sub estimat
Data publicării
14.12.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1100304
Termen limită
18.01.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 243-697080
Documentație de atribuire
DF1166704

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881

Valoare atribuită

389.840,44 RON

din 537.983 RON estimat 27,5%

Adjudecat la 72,5% din estimat · economie 148.142,56 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.