Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,7% sub estimat

Echipamente pentru rețeaua de comunicații digitale

Număr anunț
SCN1118405
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
CG&GC IT e-XperT (CUI 27258363)
Cod CPV
32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189.336 RON
Valoare atribuită
136.850 RON 27,7% sub estimat
Data publicării
15.12.2022 16:09
Anunț de atribuire
SCNA1082400
Termen limită
27.12.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1166989

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CG&GC IT e-XperT CUI 27258363
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

136.850 RON

din 189.336 RON estimat 27,7%

Adjudecat la 72,3% din estimat · economie 52.486 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.