Atribuită
Anunț de participare
ACORD CADRU -SERVICII DE CURATENIE INTERIOARA - 24 DE LUNI
- Număr anunț
- CN1066786
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
- Furnizor / câștigător
- EUROTOTAL COMP SRL (CUI 5324539)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008.738,74 RON
- Valoare atribuită
- 1.180.058,56 RON
- Data publicării
- 22.03.2024 10:25
- Anunț de atribuire
- CAN1130981
- Termen limită
- 25.04.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 173584-2024
- Documentație de atribuire
- DF1208429
Documente
Documentația de atribuire
- 240226- Formulare curatenie interioara 24 luni.doc
- 240319- caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- 240319- formulare-semnat.pdf.p7s
- 240319- model AC si CS-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1208429.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PERLA ECO CLIN SRL CUI 30799679
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROTOTAL COMP SRL CUI RO 5324539
Valoare atribuită
1.180.058,56 RON
din 1.008.738,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro