Atribuită
Anunț de participare
ASIGURĂRI AUTO TIP R.C.A.
- Număr anunț
- CN1066787
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Politie a Municipiului Bucuresti (CUI 4221160)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.767.990 RON
- Valoare atribuită
- 8.987.894,14 RON
- Data publicării
- 22.03.2024 10:23
- Anunț de atribuire
- CAN1133062
- Termen limită
- 24.04.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 175078-2024
- Documentație de atribuire
- DF1208498
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI RCA-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1208498.pdf
- FORMULARE SI MODELE-semnat.pdf.p7s
- PROPUNERE ACORD CADRU SI CONTRACT-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GROUPAMA ASIGURARI SA CUI RO 6291812
Valoare atribuită
8.987.894,14 RON
din 8.767.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro