Atribuită
Anunț de participare
Achiziție motorină fără acciză şi motorină cu acciză
- Număr anunț
- CN1066855
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- KASANDRA IMPEX SRL (CUI 8925703)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.150.000 RON
- Valoare atribuită
- 49.750.481,26 RON
- Data publicării
- 26.03.2024 13:02
- Anunț de atribuire
- CAN1131054
- Termen limită
- 22.04.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 178802-2024
- Documentație de atribuire
- DF1208462
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1208462.pdf
- Sectiunea II - Caiet de sarcini motorina 2024.doc.p7s
- Sectiunea III Proiect Acord cadru motorina 2024.doc.p7s
- Sectiunea IV Proiect de contract subsecvent motorina 2024.doc.p7s
- Sectiunea V.1 Formulare motorina 2024.doc.p7s
- Sectiunea V.2 Formular- PT motorina 2024.docx.p7s
- Sectiunea V.3 Formular - PF motorina 2024.xlsx.p7s
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 47.111.622,07 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Motorină EN590 sau echivalent, fără acciză, folosită pentru nav… | — | KASANDRA IMPEX S.R.L. · KASANDRA IMPEX S.R.L.,OMV PETROM S.A. 27 contracte | 28.445.793,03 RON |
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 43 · 18.06.2025 | 157.818,43 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 78 · 14.10.2025 | 63.987,20 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 62 · 20.08.2025 | 62.387,52 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 64 · 28.08.2025 | 599.880 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 68 · 04.09.2025 | 122.975,40 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 70 · 19.09.2025 | 61.487,70 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 101 · 12.08.2024 | 74.985 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 4 · 04.02.2026 | 130.323,93 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 106 · 03.09.2024 | 107.478,50 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 112 · 18.09.2024 | 179.964 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 93 · 04.12.2025 | 62.237,55 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 114 · 25.09.2024 | 159.968 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L.,OMV PETROM S.A. · contract 96 · 30.07.2024 | 23.647.905 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 118 · 09.10.2024 | 466.354,51 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 125 · 05.11.2024 | 61.487,70 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 128 · 14.11.2024 | 173.965,20 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 90 · 27.11.2025 | 252.949,40 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 19 · 12.03.2026 | 89.982 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 134 · 05.12.2024 | 143.521,29 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 99 · 07.08.2024 | 99.980 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 85 · 20.11.2025 | 674.865 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 9 · 12.02.2025 | 114.977 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 83 · 13.11.2025 | 112.477,50 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 100 · 07.08.2024 | 199.960 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 26 · 26.03.2025 | 404.919 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 30 · 30.04.2025 | 164.217,15 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 31 · 30.04.2025 | 54.739,05 RON | |||
| 2 | Motorină EN590 sau echivalent, cu acciză, folosită pentru incal… | — | KASANDRA IMPEX S.R.L. 9 contracte | 4.812.874,64 RON |
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 12 · 19.02.2025 | 36.073,30 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 86 · 10.07.2024 | 3.149.550 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 113 · 25.09.2024 | 257.251,20 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 133 · 05.12.2024 | 87.982,44 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 142 · 18.12.2024 | 335.989,50 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 13 · 19.02.2025 | 180.366,50 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 086 · 20.11.2025 | 367.234 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 89 · 27.11.2025 | 297.634 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 102 · 18.12.2025 | 100.793,70 RON | |||
| 3 | Motorină EN590 sau echivalent, cu acciză recuperabila, folosită… | — | KASANDRA IMPEX S.R.L. 8 contracte | 13.852.954,40 RON |
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 98 · 01.08.2024 | 184.975 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 104 · 28.08.2024 | 350.585,50 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 130 · 28.11.2024 | 1.127.180,15 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 88 · 27.11.2025 | 390.442,50 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 111 · 18.09.2024 | 337.564 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 47 · 04.07.2025 | 175.343 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 87 · 10.07.2024 | 11.098.500 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 10 · 12.02.2025 | 188.364,25 RON | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KASANDRA IMPEX SRL CUI RO 8925703
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KASANDRA IMPEX SRL CUI RO 8925703
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM SA CUI RO 1590082
Valoare atribuită
49.750.481,26 RON
din 45.150.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro