Atribuită
Anunț de participare
Servicii pentru realizarea și implementarea Programului Național pentru Colectarea Datelor din sectorul pescăresc al României pentru anul 2023
- Număr anunț
- CN1050304
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU PESCUIT SI ACVACULTURA (CUI RO17344491)
- Furnizor / câștigător
- INSTITUTUL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE ACVATICA, PESCUIT SI ACVACULTURA (CUI 14785680)
- Cod CPV
- 73110000-6 · Servicii de cercetare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.790.021 RON
- Valoare atribuită
- 2.790.000 RON
- Data publicării
- 15.12.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1102154
- Termen limită
- 18.01.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 243-703172
- Documentație de atribuire
- DF1166811
Documente
Documentația de atribuire
- 08.12.2022-Formulare de oferta PNCD 2023.doc.p7s
- Caiet de sarcini PNCD 2023.pdf
- FisaDate_DF1166811.pdf
- I_CONTRACT_Servicii Intelectuale_PNCD2023.DOCX.p7s
- II1_Contract_SERVICII Intelectuale_CG_PNCD20233.DOCX.p7s
- II2_Contract_SERVICII Intelectuale_CS_PNCD2023.DOCX.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
Valoare atribuită
2.790.000 RON
din 2.790.021 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro