Atribuită
Anunț de participare
Servicii de ordine, curatenie si intretinere in spatii de servicii, parcari si CIC-uri de pe autostrazile A2 si A4 - Acord cadru 4 ani - DRDP-Constanta
- Număr anunț
- CN1066856
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
- Cod CPV
- 90914000-7 · Servicii de curatare a parcarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.018.914,96 RON
- Valoare atribuită
- 46.031.368,15 RON
- Data publicării
- 26.03.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1130424
- Termen limită
- 30.04.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 180082-2024
- Documentație de atribuire
- DF1208939
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA prop fin-corectate.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini-corectat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1208939.pdf
- Formulare corectate.doc.doc.p7s
- GBE emisa de societate de asigurari.docx.p7s
- GPL emisa de institutie de credit.docx.p7s
- GPL emisa de societate de asigurari.docx.p7s
- Model Acord cadru ordine si curatenie.pdf.p7s
- Model contract subsecvent ordine si curatenie.pdf.p7s
- SGBE emisa de institutie de credit.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL CUI RO 24342060
Subcontractanți 1
SC INSTALPOST SRL CUI RO 5109131
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
PEISAGISTICA SHRI GARDEN S.R.L. CUI 39805618
Asociați 1
MASTER CLEAN SRL CUI RO 15989050
Valoare atribuită
46.031.368,15 RON
din 34.018.914,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro