Atribuită
Anunț de participare
Pavele din beton spalate– LOT 1, Pavele din beton nespalate – LOT 2
- Număr anunț
- CN1066847
- Autoritate contractantă
- S.C. CONFORT URBAN S.R.L. (CUI RO1875349)
- Cod CPV
- 44113100-6 · Materiale pentru pavare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.468.000 RON
- Data publicării
- 25.03.2024 13:01
- Termen limită
- 26.04.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 177717-2024
- Documentație de atribuire
- DF1208595
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru nr. 3585-15.03.2024 Lot 1, 2 +Anexe.pdf
- Caiet de sarcini nr. 1973-23.02.2024- Lot 1.pdf
- Caiet de sarcini nr. 1974-23.02.2024- Lot 2.pdf
- Contract subsecvent nr. 3586-15.03.2024 Lot 1, 2 +Anexe.pdf
- FisaDate_DF1208595.pdf
- Informatii suplimentare ofertanti nr. 3583-15.03.2024.pdf
- Modele formulare.pdf
- Modele oferta financiara.pdf
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ELIS PAVAJE SRL CUI 1771593
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SYMMETRICA SRL CUI 6552535
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FLOREA GRUP SRL CUI RO 8273278
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.