Atribuită Anunț de participare

Acord cadru de furnizare diverse produse alimentare 2024-2025

Număr anunț
CN1066842
Autoritate contractantă
Scoala de Pregatire a Agentilor Politiei de Frontiera "Avram Iancu" Oradea (CUI 4208501)
Furnizor / câștigător
PRODLACTA SRL (CUI 16837815)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
625.330 RON
Valoare atribuită
1.083.602,44 RON
Data publicării
26.03.2024 13:02
Anunț de atribuire
CAN1129926
Termen limită
22.04.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
181179-2024
Documentație de atribuire
DF1208531

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (13)

Adjudecat: 1.083.602,44 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Ulei floarea soarelui
2 Ulei de măsline
3 Oţet PARHAN COM S.R.L. 7 contracte 404.047,64 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 4704073 · 10.04.2025 35.126,54 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 4706970 · 19.09.2025 36.179,40 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 1.230.318 · 25.06.2024 43.167,80 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 1.232.641 · 12.11.2024 15.517,05 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 1.230.313 · 25.06.2024 245.430,40 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 4702846 · 18.02.2025 16.435,50 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 4702063 · 08.01.2025 12.190,95 RON
4 Zahăr
5 Orez
6 Fasole uscată boabe AMARIEI G. PETRU 7 contracte 47.520,80 RON
AMARIEI G. PETRU · contract 4702065 · 08.01.2025 1.436,40 RON
AMARIEI G. PETRU · contract 4704075 · 10.04.2025 4.229,40 RON
AMARIEI G. PETRU · contract 4706972 · 19.09.2025 5.586 RON
AMARIEI G. PETRU · contract 4702848 · 18.02.2025 2.394 RON
AMARIEI G. PETRU · contract 1.230.438 · 03.07.2024 4.788 RON
AMARIEI G. PETRU · contract 1.230.437 · 03.07.2024 27.132 RON
AMARIEI G. PETRU · contract 1232696 · 15.11.2024 1.955 RON
7 Gem PARHAN COM S.R.L. 4 contracte 34.565 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 1.232.700 · 15.11.2024 4.770 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 4706971 · 19.09.2025 11.315 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 1.230.319 · 25.06.2024 13.090 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 4702847 · 18.02.2025 5.390 RON
8 Miere de albine
9 Cafea SC PLUSTER PROTECT SRL 6 contracte 64.860 RON
SC PLUSTER PROTECT SRL · contract 1232702 · 15.11.2024 3.105 RON
SC PLUSTER PROTECT SRL · contract 4702849 · 18.02.2025 3.450 RON
SC PLUSTER PROTECT SRL · contract 1.230.435 · 03.07.2024 37.950 RON
SC PLUSTER PROTECT SRL · contract 4704076 · 10.04.2025 10.695 RON
SC PLUSTER PROTECT SRL · contract 1.230.436 · 03.07.2024 6.555 RON
SC PLUSTER PROTECT SRL · contract 4702066 · 08.01.2025 3.105 RON
10 Ouă de găină PRODLACTA SRL 7 contracte 402.099 RON
PRODLACTA SRL · contract 4702062 · 08.01.2025 11.880 RON
PRODLACTA SRL · contract 1.230.316 · 25.06.2024 31.680 RON
PRODLACTA SRL · contract 1.230.315 · 25.06.2024 273.975 RON
PRODLACTA SRL · contract 1.232.644 · 12.11.2024 11.880 RON
PRODLACTA SRL · contract 4702845 · 18.02.2025 13.200 RON
PRODLACTA SRL · contract 4704072 · 10.04.2025 31.764 RON
PRODLACTA SRL · contract 4706969 · 19.09.2025 27.720 RON
11 Muştar
12 Baton cereale PRODLACTA SRL 5 contracte 112.860 RON
PRODLACTA SRL · contract 1.230.317 · 25.06.2024 48.015 RON
PRODLACTA SRL · contract 4704071 · 10.04.2025 25.245 RON
PRODLACTA SRL · contract 4702844 · 18.02.2025 11.385 RON
PRODLACTA SRL · contract 4702061 · 08.01.2025 2.475 RON
PRODLACTA SRL · contract 4706968 · 19.09.2025 25.740 RON
13 Amelioratori, Boia de ardei, Sare, Piper negru, Foi dafin, Cond… PARHAN COM S.R.L. 2 contracte 17.650 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 4702064 · 08.01.2025 4.770 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 4704074 · 10.04.2025 12.880 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRODLACTA SRL CUI RO 16837815
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMARIEI G. PETRU CUI RO23455761
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PARHAN COM SRL CUI RO 4491776
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.083.602,44 RON

din 625.330 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.