Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,1% sub estimat

Execuția lucrărilor aferente obiectivului de investiție: ,, MODERNIZARE INFRASTRUCTURĂ RUTIERĂ, LOCALITATEA LIMANU, COMUNA LIMANU” , finanțat prin PROGRAMUL NAȚIONAL ANGHEL SALIGNY .

Număr anunț
SCN1118455
Autoritate contractantă
COMUNA LIMANU (CUI 4671688)
Furnizor / câștigător
AUTOPRIMA SERV SRL (CUI 11394440)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.647.278,64 RON
Valoare atribuită
5.189.378,28 RON 8,1% sub estimat
Data publicării
16.12.2022 12:29
Anunț de atribuire
SCNA1085390
Termen limită
03.01.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1167088

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTOPRIMA SERV SRL CUI RO 11394440
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ASFALT DOBROGEA SRL CUI RO24084904
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

5.189.378,28 RON

din 5.647.278,64 RON estimat 8,1%

Adjudecat la 91,9% din estimat · economie 457.900,36 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.