În evaluare Anunț de participare

Proiectare si executie "VARIANTA DE OCOLIRE A MUNICIPIULUI REGHIN"

Număr anunț
CN1050425
Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
PRIMARIA MUNICIPIULUI REGHIN (CUI 3675258)
CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
45233110-3 · Lucrari de constructii de autostrazi (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În evaluare
Termenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
Tip procedură
Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495.647.076,37 RON
Data publicării
17.12.2022 19:00
Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
20.04.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 245-708334
Documentație de atribuire
DF1167344

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
Asociați 4
CML.RO SRL CUI RO 9337248
OPR ASFALT SRL CUI RO 31635500
EXPLAN SRL CUI RO16583121
Subcontractanți 20
DANAVI S.R.L. CUI RO13062781
EPMC CONSULTING SRL CUI RO 24799569
EUROTEST SRL CUI 24508996
EXPERTUS SRL CUI RO 17894584
MEDIACOM-NET SRL CUI RO 11772995
PAB Romania CUI RO3513698
SC DP CONS SRL CUI RO16682486
GEOLOGIC SITE SRL CUI RO23614808
SICRAN 2002 SRL CUI RO14645015
TELEVOX SA CUI RO 6753253
TOPO EXPLORER SRL CUI 36284795
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
STRABAG SRL CUI RO 6891914
Terți susținători 1
Subcontractanți 19
ADI PROIECT SRL CUI RO15668459
CONNEXION GROUP SRL CUI RO 13432310
CONSTRUCT C.D.P. SRL CUI RO 23770637
DANAVI S.R.L. CUI RO13062781
ECO GEODRUM SRL CUI 36144155
EGIS ROMANIA SA CUI RO8549269
EXPERTUS SRL CUI RO 17894584
KOLOK DESIGN S.R.L. CUI RO30770435
PATRIK SILVA S.R.L. CUI RO33024553
PRELCHIM SRL CUI RO 7059714
ZUBLIN ROMANIA SRL CUI RO 15646620
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Terți + subcontractanți 1
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare estimată

495.647.076,37 RON

Deschise acum pe acest cod

Nicio licitație deschisă acum pe 45233110-3. Apar constant — primești email în ziua în care apare una.

Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează în proiecte

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.