Acasă · Licitații
· Clorura de hidrogen, acizi anorganici, dioxid de siliciu si dioxid de sulf (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,3% sub estimat
Acid clorhidric de sinteza concentratie min 32% si hidroxid de sodiu 100%
- Număr anunț
- CN1050372
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
- Furnizor / câștigător
- DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL (CUI 28347507)
- Cod CPV
- 24311400-1 · Clorura de hidrogen, acizi anorganici, dioxid de siliciu si dioxid de sulf (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.930.800 RON
- Valoare atribuită
- 5.318.844,60 RON 23,3% sub estimat
- Data publicării
- 17.12.2022 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1098037
- Termen limită
- 16.01.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 245-706960
- Documentație de atribuire
- DF1167084
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1167084.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Instructiuni ofertanti doc.doc.p7s
- Model contract.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL CUI RO28347507
Valoare atribuită
5.318.844,60 RON
din 6.930.800 RON estimat
23,3%
Adjudecat la 76,7% din estimat · economie 1.611.955,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.