Atribuită
Anunț de participare
Servicii de forare-derocare in carierele apartinand R.A.J.D.P. Constanta
- Număr anunț
- CN1050451
- Autoritate contractantă
- DRUMURI JUDETENE CONSTANTA SA (CUI RO2749993)
- Furnizor / câștigător
- DRILL MINING EUROPE S.R.L. (CUI 22028460)
- Cod CPV
- 76300000-6 · Servicii de foraj (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.145.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.217.500 RON
- Data publicării
- 18.12.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1097723
- Termen limită
- 20.01.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 246-710285
- Documentație de atribuire
- DF1167168
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - forare derocare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1167168.pdf
- Formulare forare derocare.doc.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti - forare derocare.pdf.p7s
- Model acord cadru si contract subsecvent - forare derocare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRILL MINING EUROPE S.R.L. CUI RO 22028460
Subcontractanți 1
GRIGOLEN SRL CUI RO12451756
Valoare atribuită
6.217.500 RON
din 4.145.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro