Acasă · Licitații
· Servicii de analiza strategica si de planificare a sistemelor sau a tehnologiei informatiilor (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Servicii de elaborare "Strategie de participare publică a Municipiului Timișoara" și formare profesională pentru grupul țintă aferent - proiect „Simplificarea procesului participativ și decizional în relația cu cetățenii, prin digitalizarea integrată și eficientizarea administrației publice la nivelul Primăriei Municipiului Timișoara”, cod SMIS 154615
- Număr anunț
- SCN1118513
- Autoritate contractantă
- Municipiul Timisoara (CUI 14756536)
- Furnizor / câștigător
- OMAVISION PROJECTS (CUI 16572521)
- Cod CPV
- 72222000-7 · Servicii de analiza strategica si de planificare a sistemelor sau a tehnologiei informatiilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 172.000 RON
- Valoare atribuită
- 171.500 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 19.12.2022 11:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1085130
- Termen limită
- 30.01.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1167270
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMAVISION PROJECTS CUI RO16572521
Subcontractanți 2
AIMS TIMISOARA S.R.L. CUI 6724649
PUCHIU RADU-IONEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 38878700
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INSTITUTUL INTERCULTURAL TIMISOARA CUI 7033935
Valoare atribuită
171.500 RON
din 172.000 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.